Dünyanın önde gelen kozmetik fuarlarından BeautyEurasia 2018 Fuarı’nda Beyaz Kağıt Farkı!

Dünyanın önde gelen kozmetik fuarlarından BeautyEurasia 2018 Fuarı’nda Beyaz Kağıt Farkı!

Dünyanın önde gelen ve kozmetikten kokuya, temizlikten hijyene kadar birçok seçkin kozmetik, güzellik ve temizlik markasının yer aldığı 14. Uluslararası  BeautyEurasia Fuarı, 12 – 14 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

Dünyanın dört bir yanından gelen tüketici, üretici ve tedarikçilerin katılımı ile 3 gün boyunca yoğun ilgi gören fuar, 99 ülkeden 10.090 ziyaretçiyi ve 23 ülkeden 280 katılımcıyı ağırladı.

Bu önemli fuarda; Beyaz Kağıt firmamızın temizlik, hijyen ve kozmetik markaları olan “PEROS”, “ASPEROX”, “CLIX” “FEST” ürünleri ve Halk Hijyenik firmamızın çocuk bezi, hijyenik ped ve hasta bezi markaları olan “TAFFY”, “GIZMO”, “DR.PEDICAL” “GIZLADY”, “NICELADY” ürünlerinin birlikte sergilenmesini sağladığımız standımız, aynı zamanda fuarda en çok ziyaret edilen standlardan biri olmuştur.

Yurtiçinden, yurtdışından gelerek, standımızı ziyaret eden, bizleri onurlandıran, iş birliği birlikteliği ile bizlere katkı sağlayan tüm ziyaretçi ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.