Staj Olanaklarımız

Kurum olarak sağladığımız staj olanağı ile öğrencilere destek verip onları iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.

Stajyerler şirketimizde çalışan profesyonellerin tecrübesinden faydalandığı gibi bizlerde onların fikirleriyle gelişiyoruz. Staj imkanı ile öğrencilere kariyer planlaması ve hedef  konusunda daha bilinçli karar verebilmelerine yardımcı olmayı sosyal sorumluluk bilinci olarak kabul ediyoruz.

Aşağıda belirtilen başvuru şartlarını karşılayan öğrenciler, Haziran – Eylül döneminde staj yapmak üzere, 1 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında başvuruda bulunabilirler. 1 Nisan tarihi itibarı ile başvuru kabulü durdurulur ve başvurular Nisan ayında değerlendirilir. Sonuçlar, staja kabul edilen/edilmeyen tüm adaylarla Mayıs ayı ilk haftasında paylaşılır.

Staj Başvuru Şartları

  • Lisans düzeyinde veya Önlisans düzeyinde öğrenim görüyor olmak,
  • Başvuru tarihinde üçüncü sınıf öğrencisi olmak,
  • Öğrenim gördüğü kurum tarafından staj süresince sigortasının yapılacağının taahhüt edilmesi.

Bu şartları karşılıyor ve şirketimizde staj yapmak için başvuruda bulunmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayarak “Staj Başvuru Formu”nu doldurunuz. Başvurunuz İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından değerlendirilecek ve gerekli görüldüğü taktirde değerlendirme aşamasında sizinle iletişime geçilecektir.

Başvurunuz ile şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.