Follow Us On

İstanbul Turkcell Granfondo 2023

TEMİZ BİR YARIŞ, HIZLI BİR VARUŞ OLDU!

????‍ İlk kez bu yarışta Asperox Sarı Güç ile sponsoru olduğumuz granfondolarda takımımızla birlikte yarıştık. Ve muhteşem sonuçlar aldık. Hem kadın hem erkekler kategorilerinde şampiyonluğu kazandık. Sporcularımızla gurur duyuyoruz

????‍ Takımımızı desteklemek için ekip olarak buradaydık. Hatta amatör olarak kısa parkurda bizler de yarıştık

????‍ Profesyonel 20 sporcumuz ve çalışanlarımızla birlikte parkurda 30 kişilik kalabalık bir takımdık. Burada olmak, trafiğe kapalı bir yolda binlerce bisikletliyle birlikte pedallamakmuhteşem bir duygu. Yarışın sonunda “Sarı Güç”ler kazandı…

13 Ağustos Pazar günü, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, İçişleri Bakanı Özel Kalem Müdürü Mehmet Fatih Çiçekli ve Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın katılımlarıyla gerçekleşen yarışta, yerli ve yabancı yaklaşık 2 bin sporcu Boğaz’ın eşsiz manzarasında pedal çevirdi.

Granfondo İstanbul Yarışlarına Asperox Takımımız Damgasını Vurdu!

Yarış sonunda; takım sporcularımız ve Gökhan Uzuntaş 9 kez kürsü görerek, 7 farklı kategoride birincilik almayı başardı. Genel klasmanda erkekler kategorisinde Gökhan Uzuntaş, kadınlar kategorisinde Asperox Bike Pedia Bisiklet Takımı üyelerinden SevcanAlper ve gençler kategorisinde henüz 17 yaşındaki genç milli bisikletçimiz Yağız Atıcı şampiyon olurken; Züleyha Dikbaş ve Cengiz Güner de kendi yaş kategorilerinde birincilik madalyası kazandılar.

Henüz ilk müsabakamızda bizlere bu büyük mutluluğu yaşatan takım üyelerimizin her birine teşekkür ediyor, güzel haberi sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif ve gurur yaşıyoruz.

Related Posts

Leave a Reply