Clix Şampuanımızın Reklam Yüzü “Evin Aso”…

CLIX Şampuan ve Saç Kremi ürünümüzün Reklam Yüzü ve Kuzey Irak televizyonlarının sempatik sanatçısı, ünlü program yapımcısı sayın “Evin Aso”nun oynadığı reklam filmimiz, 01 Eylül 2017 tarihinden itibaren Kuzey Irak televizyon kanallarında da yayına başlamıştır.

Çekimleri Türkiye’de gerçekleşen ve ünlü yapımcı/yönetmen Mustafa Uslu’nun yönetiminde gerçekleşen reklam filmimiz büyük ses getirdi.

Sanatçı Evin Aso mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi; “Senelerdir hiçbir markanın reklam yüzü olmamıştım. Teklifler geldi ama hep geri çevirmiştim. Zaten hep bildiğim ve ürünlerinin kalitesine güvendiğim Beyaz Kağıt firması yeni ürününü bana tanıttı ve ben hiç birşey sormadan EVET dedim. Çünkü ürünün yeniliği, kalitesi, ambalajı tam da bana uygun bir ürün izlenimi verdi ve arkasında Beyaz Kağıt A.Ş. gibi gerçekten büyük bir kuruluşun olması hiç tereddüt etmeden CLIX’in reklam yüzü olmamı ve filminde oynamamı sağladı. Bu birlikteliğe başlamamızdan, CLIX Şampuanın reklam yüzü olmaktan gerçekten çok memnunum”.

Beyaz Kağıt ailesi olarak bizlerde Evin Aso’nun ürünümüzün reklam yüzü olmasından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

Related Posts