Gönüllerin Tercihi Peros, Lansmanını Ünlü İsimlerle Gerçekleştirdi!

Gönüllerin Tercihi Peros, Lansmanını Ünlü İsimlerle Gerçekleştirdi!

Tüm evlerde “Gönüllerin Tercihi” olamaya hazırlanan Peros, toz ve sıvı deterjanların lansmanını ünlü isimlerle gerçekleştirdi.

Sektöre yeni bir soluk getirecek, hesaplı ve performansı yüksek ürünleriyle iddalı bir kampanyaya çıkan Peros, reklam filmi lasmanını 18 Ekim 2018 Perşembe günü Adana Sharaton Otel’de Kadir Çöpdemir, Saba Tümer ve Mustafa Keser’in katılımıyla gerçekleştirdi.

“Ünlülerin değil, gönüllerin tercihi Peros” sloganıyla ilk kez büyük kitlelerin karşına çıkacak olan Peros’un 14 yılı aşan tecrübesi ve yerli sermayesi markayı destekleyen en önemli artıların başında geliyor.
Peros’un deterjan sektörünü şaşırtmayı hedeflediği bu kampanyada, sunduğu programlarla ünlenen ve samimi gülüşüyle gönüllerde taht kuran Saba Tümer reklam yüzü oldu.
18 Ekim 2018 tarihinde Adana Shertaon Otel’de gerçekleşen “Büyük Peros Günü” Lansmanının sunuculuğunu üstlenen Kadir Çöpdemir’in sunumu ile konuklar eğlenceli dakikalar geçirirken, Peros Türkiye Satış Müdürü Mustafa Doğrul, Marka Danışmanı Güven Borça ve Peros Pazarlama Birimi Yöneticisi Deniz Yıldız hem Peros’un büyüme stratejisini, markalaşma dönemini, markanın yenilenmesini ve lansman kampanyasının detaylarını anlattı.
Kampanya hazırlıklarının ve stratejisinin anlatıldığı, reklam filmlerinin gösterildiği lansman programı toplu fotoğraf çekiminin ardından sonlandı.
Tüm gün süren lansmanda akşam yemeğinin ardından Sanatçı Mustafa Keser sevilen şarkılarıyla katılımcılar eğlenceli bir gece geçirdi.

PEROS
2005 yılında, Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde temelleri atılan Beyaz Kağıt ailesinin bir ferdi olan Peros ev temizlik ürünleri kategorisinde faaliyet gösteren temizlik markasıdır. Fabrika, günde yaklaşık 1.500 ton deterjan üretim kapasitesi ile Türkiye’nin ilk 5 deterjan üreticisi arasında yer almaktadır. Sülfonasyon Tesisi ile deterjan ana hammaddesi olan “Labsa” üretimini kendi bünyesinde yapabilen entegre bir üretim tesisidir. Yetenekli, uzman ve kalifiye personel ile kaliteli ürünler sunan firma, sahip olduğu Kalite Yönetim Sertifikaları ile (ISO 9001:2008, GMP, TSE) kalitesini tescillemiş, “Tüm Tüketicilere Tavsiye Etme” ve “Altın Marka ”ödüllerini alarak hızla tüketiciler tarafından kabul görmüştür.