WorldFood İstanbul’da Beyaz Kağıt Yerini aldı!

WorldFood İstanbul’da Beyaz Kağıt Yerini aldı!

Bu yıl 26.’sı düzenlenen Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı – WorldFood İstanbul, 5-8 Eylül tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırladı. Düzenlenen fuarda Beyaz Kağıt da temizlik, kozmetik ve hijyenik ürünleriyle yerini aldı.

30 ülkeden,400’ün üzerinde katılımcı ve 17bin ziyaretçi ile gerçekleşen fuarda , Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanından Hızlı Tüketim Ürünlerinin (FMCG) yer aldığı tedarikçiler, perakendeciler ve tüketiciler bir araya geldi.

Bu önemli fuarda; Beyaz Kağıt firmamızın temizlik, hijyen ve kozmetik markaları olan “PEROS”, “ASPEROX”, “CLIX” “FEST” ürünleri ve Halk Hijyenik firmamızın çocuk bezi, hijyenik ped ve hasta bezi markaları olan “TAFFY”, “GIZMO”, “DR.PEDICAL” “GIZLADY”, “NICELADY” ürünlerinin sergilendiği standlarımız, aynı zamanda fuarda ilgi gören standlar arasında yer aldı

Yurtiçinden, yurtdışından gelerek, standımızı ziyaret eden, bizleri onurlandıran, iş birliği birlikteliği ile bizlere katkı sağlayan tüm ziyaretçi ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.