Follow Us On

Stevie International Business Award

İş Dünyasının Oscar’ı olarak görülen 2023 Stevie® Uluslararası Ödülleri’nde Pazarlama Kategorisinde “Yılın Pazarlama Ekibi” Gümüş Ödülünün sahibi olduk!

Asperox markamızla bugüne kadar yerli ve yabancı birçok ödüle layık görüldük. Bu kez ise, tüm dünya markalarının almak için çaba sarf ettiği, ödülü alan markanın ve hatta ülkesinin uluslararası performans notunu yükselten, iş dünyasında itibar ve saygınlık sunan Stevie International Business Awards’tan ödül alarak, başarımızı bir kez daha global arenada kanıtlamış olduk.

Her yıl 12 binin üzerinde başvurunun değerlendirildiği Stevie International Business Awards’ta en etkili ve ses getiren işler dünyanın dört bir yanından 300’den fazla profesyonel, 11 uzman jüri üyesi tarafından değerlendiriliyor. Asperox Sarı Güç için gerçekleştirdiğimiz lansman kampanyamızla başvurduğumuz, “İş Dünyasının Oscar’ı” olarak görülen bu değerli platform tarafından “Yılın Pazarlama Ekibi” seçilerek Gümüş Stevie’nin sahibi olduk.

Böylesi zor bir platformda, birbirinden güçlü global markalarla yarışarak, çetin bir rekabetin olduğu kategoride ödüle layık görülmek, hepimiz için çok gurur verici. Her başarımız gibi bu başarının da tüm çalışanlarımızın emeklerinin bir karşılığı olduğunu bilerek, ortaya koyduğumuz vizyonun en güçlü göstergesi olan bu ödülü Beyaz Kağıtailesinin her bir ferdine armağan ediyoruz.

Emekleriniz ve destekleriniz için teşekkürler!

Related Posts

Leave a Reply